Yine Arınç beyin Ülkücü hazımsızlığı tutmuş olsa gerek ki, çaresini doktorda arayacağına, ekranlarda kendini rehabilite etmeye çalışıyor,

Kıymetli liderimiz, Devlet Bahçeli beyfendinin, pandemi öncesi yapmış olduğu MYK toplantımızda bizlere, nezaketi ve zerafeti ile Bülent Arınç beyin 80 ihtilali dönemi ülkücülerin davasını üstlenmesini işaret ederek, vefa adına kendisini yad etmiş ve sorgulanmasına müsaade etmemesine rağmen, MHP'nin AKP'nin sırtında bir kambur nitelendirmesini yine gündeme taşıyarak,

Muhtemel akıl dağıtılırken teneffüsten geç kalmışlığını yine ortaya koymaya çalışmış,

Bu zat ve bunun gibi düşüncede olanlara atfen şu hususları özellikle belirtmek istiyorum.

Ülkenin İstiklali ve İstikbali beka sıkıntıları karşısında, onlarca yıl öncesinden her konuda haklı çıkan Ülkücü hareket ve bilge lideri Devlet Bahçeli bey hamdolsun,

Ne Devleti ne de Milletimizi, istismar ve suistimal ile ne sömürmüş, ne bu değerler üzerinden menfaat ve koltuklara ulaşmış, ne de Devletin ve Milletin bedel ödemesine sebep olacak vebal ve sorumluluklar üstlenmemiş asla Devlete, millete ve devleti idare edenlere asla kambur olmamıştır.

Asıl zatıalileri gibi devletin ve milletin sırtındaki kambur niteliği taşıyanları ya kesip atmış ya da skoyloz tedavisi ile omurgalarını düzeltmeye çalışmıştır..

Belki zatıalileri ve onun gibi düşünenlerin, ülkemizi ve milletimizi yeniden açılım ve paralel politikaları dönemine geri döndürme hayallerinin önündeki tek engel Ülkücü Hareketin, MHP'nin ve onun onurlu ve omurgalı liderini engel görmeleri bu hazımsızlıklarına sebep olsa da…

Şimdi bu zata ve onun gibi düşünenlere soruyoruz.?

2007 yılında dört parçalı büyük kürdistannın Türkiye ayağına mecliste başkaldıran… MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

2011 yılında Kuzey Irak, Suriye, İran ve Türkiye’de 4’lü saç ayağında kurulmaya çalışılan düz ovada siyaset yap naralarına karşı direnen… MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

Dolma bahçe mutabakatını tarihe gömen, Oslo görüşmelerini zihinlere hapseden, Habur trajedisini standupe çeviren, açılım safsatası ile yeşeren kürdistan hayallerini kursaklarda bırakan… MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

7 haziran seçimlerinde talep ettikleri toprakları sandıkta bölenleri 1 kasımda sandığa gömen MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

Devletin güzide kurumlarını terör yuvasına dönüştüren bölücü belediye başkanlarını ceza evine gönderen, beraberinde meclisteki etekli ve kravatlı terörist artıkları vekilleri tek tek ceza evine yollayan MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

Açılım politikası şımarıklığı ve alçaklığı ile yollara barikatlar kuran, kimlik kontrolleri yapan, hendekler kazan, sivil mahkemeleri çalıştıran, nice askerimizi ve polisimizi şehit eden teröristleri ya mezara ya ceza evine yollayan… Milli Devleti ayakta tutmaya çalışan MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

Sınır ötemizde askerimizin kafasına çuval geçirenlere, atamız Süleyman Şah’ın mezarını bize taşıma zorunda bırakanlara bugün kök söktüren ve terörün kökünü kazıyan Milli Devlet duruşunun mimarı MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

Uluslararası operasyonlar ile ülke ekonomik krize sürüklendiği bir ortamda bulunduğu hükümeti bozup seçime götürüp ülkenin önünü açan MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

Ülkenin cumhurbaşkanını seçemediği bir siyasi tıkanıklıkta meclise girip cumhurbaşkanını seçtiren MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

7 Haziran seçim başarısının ve kendisine vaad edilen makamların hülyasına kapılmayıp elinin tersiyle itip, kendisini ve siyasal hareketini riske ederek ülkeyi istikrara kavuşturmak için 1 kasım seçimlerini ve sonuçlarını hesap edebilen.. MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

Onlarca yıl öncesinden okyanus ötesi teröre ve uşaklığa dikkat çekip paralel terör belasından 15 Temmuz ve sonrası onurlu duruşu ile devleti ve yönetenleri ipten alan MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

Onlarca yıllık Devlet ve Millet olma geleneğinden beslenen asil duruşu ile, ülkemizde kardeş kavgasının, kaos ve kargaşasının önünde elif gibi duran MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

Velhasıl ülkemizin ve milletimizin bir Irak, Suriye, Libya, Mısır, Afganistan, Pakistan gibi ülkelerin ve liderlerinin akıbetine sürüklenmesinin önündeki onurlu ve omurgalı duruşu ile engel olan MHP ve Ülkücü Hareket mi Kambur?

MHP'nin ve Ülkücü Hareketin ve onurlu lideri Devlet Beyin, Devletin ve Milletin bölünmez bütünlüğü, birlik ve beraberlik duruşunun bırakın zekatı olmayı, zerresi bile olamayacak olanların, bizlere kambur gözü ile bakması ya etnik ya da paralel devşirme ve dönme kodlarının veya genlerinin vermiş olduğu rahatsızlıktan ibaret olup..

Takdir ve Teveccüh Yüce Türk Milletinindir.!

Selam, saygı, dua…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.