Bu küçük kıyametler hep mi? Müslümanın üzerine kopar.!

Gelen vurur.! Giden vurur.! Yahudisi, Hristiyanı, Ateisti vurur.! Bunlarda yetmezmiş gibi sözüm ona müslümanı vurur.!

Bu küçük kıyametler hep mi? Türk’ün üzerine kopar.!

Amerikalısı, İngiliz’i, Alman’ı, Fransız’ı, vesairesi vurur.! Türk’ün merhameti ve himayesinde bu günlere gelmiş Arabı, Ermenisi, İranlı, Iraklı, Suriyelisi, dönmesi devşirmesi vurur.!

Bunlar da yetmezmiş gibi arsızı, hırsızı, yolsuzu, soysuzu içeriden vurur.!

Müslümanı dünyevi ve uhrevi cennete götürmek için yola çıkıp inanç ve değerlerini süistimalda sınır ve ölçü tanımayanlar vurur.!

İslam davasını kaf dağına çıkarabilmek için güçlü olmalıyı haklı ve maruz gösterip! Müslümanlar üzerinden güce erişip Ve güç zehirlenmesine kapılıp sadece kendilerini zirveye çıkararak müslümana dünyayı cehenneme çevirilmesine sebep olanlar vurur.!

Önce cehaletin kıskacında, yaratılış fıtratına mugayir bir hale ve ahvale sürükleyip, zihnen ve ruhen aç ve sefil bir halde Haktan ve Hakikatten yoksun ve mahsun bıraktılar.

Akabinde.! Bizleri yaradana rağmen kendi güçlerine sermaye ve meze mahiyetinde yeniden yaratmak isteyenler.

Bir mümin için en büyük imkan imanken, bu güçün karşısında iman terazisini adaletten yoksun güçle alt üst edenler.

Ve nitekim sözde müslüman olarak müslümanın üzerine kıyamet gibi kopanlar. Hep Müslümanı Vurur.!

Kimlerden mi bahsediyorum tabiri caizse haçı boynundan çıkmamış içimizdeki İslami kamuflaj ile müslümana hami ve hakim olan devşirmelerden.!

Kimden mi bahsediyorum Türk kimliği ve nüfus cüzdanı ile kamufle olmuş adı Türk soyadı Türk aslı ise gayri Türk olup Türk’e hami ve hakim olanlardan.!

Çoğunluğu azınlıkla kontrol etme ve yönetme zihniyeti ile bütün dünya insanlığını yönetebilen siyonizmin ve haçlı evangelizmin içimizdeki, uhdemizde ki sürüngenlerinden.!

Temsil ettiği Milletinin çilesi, ızdırabı, meşakkati, kanı, gözyaşı ve feryadı üzerinden davasını, milletini değil de kendisini ve efradını kaf dağına çıkarmaya çalışanlara iy bakın ve dikkat edin.!

Dönün ve Tarihe bir göz atın, milletinin ve devletinin ah ve vebali olmuş nice böyle ırki ve dini devşirmelerle karşılaşacaksınız.

Fazla uzağa geriye gitmeye gerek yok yakın siyasi tarihimize bir göz atın.!

Ladinle ikiz kuleler gerçeğine.! Talibanla Afganistan’a , Saddamla Irak , Kaddafi ile Libya , Sisi ile Mısır, Arafat ile Filistin, Apo , Feto ve benzeri gibi dini,etnik,siyasi tandaslı ülkemizdeki muadilleri gerçeğine bir de bu açıdan bakın ne göreceksiniz.!

Geride Müslümana dünyevi ve uhrevi cennet vaad edip müslümanın dünyasını ve ukbasını cehenneme çeviren bu ırki ve dini devşirmelerin müslümana reva gördükleri kanı, çileyi, ızdırabı, esareti, feryadı, göreceksiniz, duyacaksınız, yaşayacaksınız

Belki de bilinen yahudi ve hristiyanlardan ziyade onların görülmeyen , bilinmeyen sözde Müslüman ve Türk müsveddesi devşirmelerinin müslümana hala daha en ağır darbeyi vurduğu ihanetle yüzleşeceksiniz.!

Belki de küffarın İslama ve Müslümanlara ödetemediği daha ağır bedelleri ya bu uhdemizde filizlendirilmiş kamufle ırki ve fikri devşirme dönmelerin yada onlara ruhlarını satmış müsvette müslümanların ödettiğinin farkına varacaksınız vesselam.!

Ve sonra göklerden gelen bir sesle "Lâ Tahzen İnnallâhe Meâna​" (Tasalanma.! Allah bizimle beraberdir.!) ayetiyle sadece ALLAH'a kul olup derin bir nefes alıp rahatlayacaksın.!

Selam saygı dua…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.