banner541

Türk Milletinin ve Devletinin asırlardır devam eden müstemleke mahkumiyet ve mecburiyetlerinin ağır faturasını ödemeye çalıştığımız bu süreçte,

İhanet ve ihmal süreci yakın siyasi tarihi sevk ve idare edenlerin sadece vebal ve sorumluluğu değil, yaklaşık 4 asırlık bir garabet ve basiretsizliğin sonucudur.

Ve bu gün yönetenleri bu mahkumiyet ve mecburiyetlere sürükleyen ve dönem dönem bizlerin de sorgulamasına temel teşkil eden hata ve yanlışlar topyekün millet olarak hepimizin vebal ve günahıdır.!

Coğrafya yaşamsal bir kaderdir.! Biz Türklerin göbeği Asya’da kesilse de, Cenabı Hakkın iradesi bizlere Ortadoğu, Asya ve Avrupa kritik üçgeninde ilahi bir misyon yüklemiştir.

Asırlardır askıya alınan bu misyon, Ortadoğu’nun, Asya’nın, Kafkasya’nın; Haçlı ve Siyonist emperyalist Amerika’nın, Avrupa’nın ve Rusya’nın sömürme kıvamına getirilmiş kan ve canla çok ağır bedeller ödenmiştir. Ödenmektedir.

Dönem dönem müstemleke zihniyetlerce, manda ve himayeci anlayışla yönetilse de hala daha düşmeyen tek kale Anadolu’dur.! Türkiye’dir.!

Ve Asya, Ortadoğu ve Kafkasya, kendisine öncülük ve liderlik edebilecek onurlu bir duruş aramaktadır.! Bu duruş ise dün kendilerine liderlik, mihmandarlık ve sancaktarlık yapmış olan Türk Milletidir.

-Son yıllarda Anadolu’nun etrafının ateş çemberine çevrilmesinin.!

-Ortadoğu, Asya ve Kafkasya’nın kanla revan haline getirilmesinin.!

-Anadolu’ya dahili ve harici terörize unsurların musallat edilmesinin.!

-Siyasi ve ekonomik şantaj ve tehditlere maruz kalmasının.!

-Sosyal ve Kültürel asimilasyon ve dejenerasyona tabi tutulmaya çalışılmasının.!

-Siyasi ve ekonomik şantajlar ile kendi içinde probleme, sıkıntıya, karmaşa ve kaosa sürüklenmek istenmesinin.!

-Etnik ve paralel terörize dinamikleri ile yükselişinin önüne geçilmek istenmesinin ve müstemleke halinin devamının sağlanmasının.!

Tek hedefi; Anadolu’da Tam Bağımsız Lider Ülke Türkiye’nin kutlu doğumunu engellemektir.! Ölü doğmasını gerçekleştirmektir.!

İşte Ülkücü hareketin ve onurlu Lideri Devlet Bahçeli Beyfendinin, şahsi ve siyasi menfaatleri elinin tersi ile itip, Önce Ülkem ve Milletim demesinin, Devletinin ve Milletinin İstiklali ve İstikbali en kritik eşiğinde onurlu ve omurgalı bir duruşla yıkılmayan son kale olarak ayakta durmasının adı da soyadı da budur.!

Asırlardır omuzlarımıza yüklenmiş bu ilahi misyonun gereği olarak.!

Yeterince, etnik, siyasi, kültürel, sosyal kutuplaşma ve ayrışmanın yaşandığı bu hayati dönemeçte,

Ülkemizin ve Milletimizin ne yeni siyasi partilere, ne yeni siyasi figür kulvar arayışlarına,

Ne muhalefet adına, ülkesini dışarıya jurnalleyen ve emperyalistlerden müdahaleci medet bekleyenlere,

Ne emperyalistlerin sağlayacağı ekonomik rüşvetlerle manda ve himayenin yeni siyasi figüranı olmaya çalışanlara,

Asla ihtiyacı yoktur.!

Bu ihanet ve müstemleke sarmalına zemin hazırlayabilecek, milleti farklı alternatiflere istemeyerekte olsa yönlendirebilecek,

Sosyal, siyasal, kültürel ve ekonomik olarak milleti ve devleti mahkumiyet ve mecburiyetlere sürükleyebilecek, artık bizi genelde ve yerelde yönetenlerin fahiş hatalarına, yanlışlarına,

Ve özellikle güvenerek milletin vebal ve sorumluluğunu yüklediğiniz idareci ve yöneticilerinizin, israfına, yalanına, talanına, yolsuzluğuna, istismar ve suistimaline, Milletin asla tahammülü yoktur.! Sabırı da zirve noktadadır.!

Millet ve Devlet olarak omuzlarımızda ki bu vebal ve sorumlulukla.! Tam Bağımsız Lider Ülke Türkiye için Milli ve Onurlu Millet ve Devlet olmaya ihtiyacımız vardır, kişiler, fikirler, partiler,vs unsurlar bu gerçek karşısında fanidir, teferruattır.! Aslolan Ülkesi ve Milleti ile Türk Devletinin ilelebet yaşamasıdır.!

Sabrımızın da.! Tahammülümüzün de.! Feragat ve Ferasetimizin de.! Samimiyet ve sadakatimizind e tek sebebi;

TAM BAĞIMSIZ LİDER ÜLKE TÜRKİYE ÜLKÜMÜZDÜR.! Vesselam.!

Selam saygı dua…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner542