Şüphesiz her hayır bildiklerimizde şer, her şer bildiklerimizde de bir hayır olabilir.!

Bizim için acının, hüznün, çaresizliğin, ölümün, ayrılığın, ihmal ve basiretsizliğin....

Sembolü olan bu resimlerden, binalardan ders çıkarabilmemiz, bizim için en hayırlı olanı şüphesiz.!

Dikkat ettiniz mi bilmem ama bu yıkık binaların altında kalan da biziz,.!

Birbirimizi kurtarmaya çalışanda biziz.!

Ölende biziz.! Ölülerimiz için ağlayanda biziz.!

Elif ve aydalar kurtulduğunda sevinç göz yaşlarına boğulanda biziz, Annelerin, babaların, kardeşlerin ölümü ile feryadı figan eden de biziz.!

O binaların altında Türk-Kürt, Arap- Laz Alevi-Sünni, sağcı -solcu, AKP”Li MHP’li CHP’li HDP’li vesaire millet olarak her nevi ayrılığa rağmen o binaların altında kalanda biziz.!

Yine bu yıkık binaların altında kalanları kurtarmaya çalışan, Edirnelisi, Karslı’sı, Tuncelilisi -Erzurumlusu, Türk-Kürt, Arap- Laz Alevi-Sünni, sağcı -solcu, AKP”Li MHP’li CHP’li HDP’li olarak her nevi ayrılığımıza rağmen kurtarıcı kahramanlarda biziz.!

Nasıl ki o yıkılan binaların kolonları, duvarları, sütunları altında Türkü -Kürdü, Aleviyi-Sünniyi, vesairi insanımızı ayırt etmemişse,

Ülkemizin ve Milletimizin en büyük binası Devletimize karşı dahili ve harici ihanet balyozları ile kolonlarına , temellerine, duvarlarına yapılan günümüzde ki yapılan saldırılar akabinde ,

Olur’ya Devlet binamız çökerse, çatısı üzerimize yıkılır ise, o yıkılacak Devlet enkazının altında ; Edirnelisi, Karslı’sı, Tuncelilisi -Erzurumlusu, Türk-Kürt, Arap- Laz Alevi-Sünni, sağcı -solcu, AKP”Li MHP’li CHP’li HDP’li vesaire Millet olarak hep birlikte kalmayacakmışız.!

Ne Türkü ayıracak, Ne kürdü kayıracak, Ne Alevi’yi uyaracak, Ne Sünniyi kurtaracak, top yekün millet olarak bizi ve devletimizi bu binaların ve insanların benzeri bir akibetine sürüklemeyecek mi.?

Asırlardır devam eden ihmaller ve ihanetler zincirinin akabinde, bugün ülkemizin İstiklal ve İstikbalde tam bağımsız lider ülke Türkiye olma mücadelesinde ,

Millet ve Devlet olarak kolonlarımızı kesip, kırıp bizi dize çökertmeye, Devlet binamızı başımıza yıkmaya çalışanlara karşı...

Gelin Edirnelisi, Karslı’sı, Tuncelilisi -Erzurumlusu, Türk-Kürt, Arap- Laz Alevi-Sünni, sağcı -solcu, AKP”li MHP’li CHP’li HDP’li si olarak vesaire aynı kaderi yaşamaktan başka çaresi olmayan bizler.!

Gelin elif ve aydaları kurtaran, kahramanlarımızın ruhu ile; Devletimize, Milletimize, İnanç ve İdeallerimize, Mücadele ve yüreğimize sahip çıkalım.!

Gelin, dışarıdan ve içeriden balyozlar ile kolonları dövülen, temelleri sarsılmaya çalışan, duvarları yıkılmaya uğraşılan

Devletimize hep birlikte biz olarak, kolon olalım, temel olalım, duvar olalım ve bize ne pahasına mal olursa olsun şahsi ve siyasi menfaat ve hesaplarımızı bir tarafa bırakıp

Allah rızası için bir olalım-iri olalım ve diri olalım, elif ve ayda gibi evlatlarımızın sembolize ettiği çocuklarımıza, gençlerimize bizlerle gurur duyacakları bir İstiklal ve istikbal bırakalım.!

Ve şahsi ve siyasi menfaatleri bir tarafa bırakıp, önce ülkem ve milletim diyen Liderimiz Devlet Bahçeli beyi ve Ülkücü Hareketin Devletin ve Milletin menfaatleri adına, amasız, fakatsız, pazarlıksız ve zerre talepsiz onurlu duruşunu birde bu hassasiyetler ile okuyalım ve hakkını teslim edelim.!

Selam saygı dua...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.